Art House

Југословенска кинотека – Art House


05.01.2016 Sun | 0:00 | kinoteka
Loading Map....

Date/Time
01/05/2016 - 04/06/2016
All Day

Location
Југословенска кинотека - Art House

Categories


Програм Југословенске кинотеке, Узун Миркова 1 – Maj 2016.

Биоскоп Art House (мала сала)

 

Недеља, 1.5.2016 – Уторак, 3.5.2016. – Слободни дани

*

 

Среда 4.5.2016.

18:30 КЛУБ НАСИЛНИКА (ВБ 2014) 100’

The Riot Club

Ул. Макс Ајронс (Max Irons), Сем Клафлин (Sam Claflin)

Р. Лоне Шерфиг (Lone Scherfig)

 

21:00 ВЛАЖНОСТ (СРБ/ХОЛ/ГР 2016) 113′

Ул. Милош Тимотијевић, Тамара Крцуновић

Р. Никола Љуца

 

Четвртак 5.5.2016.

18:30 КЛУБ НАСИЛНИКА (ВБ 2014) 100’

The Riot Club

Ул. Макс Ајронс (Max Irons), Сем Клафлин (Sam Claflin)

Р. Лоне Шерфиг (Lone Scherfig)

 

21:00 ВЛАЖНОСТ (СРБ/ХОЛ/ГР 2016) 113′

Ул. Милош Тимотијевић, Тамара Крцуновић

Р. Никола Љуца

 

Петак 6.5.2016.

18:30 ВЛАЖНОСТ (СРБ/ХОЛ/ГР 2016) 113′

Ул. Милош Тимотијевић, Тамара Крцуновић

Р. Никола Љуца

 

21:00 КЛУБ НАСИЛНИКА (ВБ 2014) 100’

The Riot Club

Ул. Макс Ајронс (Max Irons), Сем Клафлин (Sam Claflin)

Р. Лоне Шерфиг (Lone Scherfig)

 

Субота 7.5.2016.

18:30 ВЛАЖНОСТ (СРБ/ХОЛ/ГР 2016) 113′

Ул. Милош Тимотијевић, Тамара Крцуновић

Р. Никола Љуца

 

21:00 КЛУБ НАСИЛНИКА (ВБ 2014) 100’

The Riot Club

Ул. Макс Ајронс (Max Irons), Сем Клафлин (Sam Claflin)

Р. Лоне Шерфиг (Lone Scherfig)

 

Недеља 8.5.2016.

18:30 ВЛАЖНОСТ (СРБ/ХОЛ/ГР 2016) 113′

Ул. Милош Тимотијевић, Тамара Крцуновић

Р. Никола Љуца

 

21:00 КЛУБ НАСИЛНИКА (ВБ 2014) 100’

The Riot Club

Ул. Макс Ајронс (Max Irons), Сем Клафлин (Sam Claflin)

Р. Лоне Шерфиг (Lone Scherfig)

 

Понедељак 9.5.2016. – Четвртак 12.5.2016

18:30 Шевалије (ГР 2015) 105′

Chevalier

Ул. Ђијанис Дракопулос (Giannis Drakopoulos), Костас Филипоглу (Costas Filipoglou)

Р. Атина Рејчел Тсангари (Athina Rachel Tsangari)

 

21:00 ПАЗОЛИНИ (ФР/БЕЛ/ИТ 2014) 84′

Pasolini

Ул. Вилем Дефо (Willem Dafoe), Мариа де Медеирос (Maria de Medeiros)

Р. Ејбл Ферара (Abel Ferarra)

 

 

Петак 13.5.2016.

BELDOCS FESTIVAL – АRT HOUSE BIOSKOP

19:00 ЦВЕТАНКА (Шведска, Бугарска, 2012)

21:00 ПОСЛЕДЊА АМБУЛАНТНА КОЛА СОФИЈЕ (Бугарска, Немачка, Хрватска, 2012)

 

Субота 14.5.2016.

ART HOUSE BIOSKOP

19:00 СТОИЧКОВ (БУГ 2012) 66′
21:00 РОМА КИХОТ (БУГ 2013) 75′

 

Недеља 15.5.2016.

ART HOUSE BIOSKOP

19:00 ГРАД СНОВА (БУГ 2011) 75′
21:00 ВИТОШ (БУГ 2013) 70′

 

Понедељак 16.5.2016.

ART HOUSE BIOSKOP

19:00 ДЕЧАК КОЈИ ЈЕ БИО КРАЉ (БУГ/НЕМ 2011) 90′
21:00 КОРИДОР (БУГ 2008) 74′

 

Уторак 17.5.2016.

18:30 КРАТКА КОЖИЦА (ИТ 2014) 86′

Short Skin – I dolori del giovane Edo

Ул. Матео Креатини (Matteo Creatini), Франческа Агостини (Francesca Agostini)

Р. Дућо Кјарини (Duccio Chiarini)

 

21:00 ТУРИСТА (ШВЕ/ФР/НОР/ДАН 2014) 120′

Turist

Ул. Јоханес Кунке (Johannes Kuhnke), Лиса Ловен Конгсли (Lisa Loven Kongsli)

Р. Рубен Остлунд (Ruben Östlund)

 

Среда 18.5.2016.

18:30 КРАТКА КОЖИЦА (ИТ 2014) 86′

Short Skin – I dolori del giovane Edo

Ул. Матео Креатини (Matteo Creatini), Франческа Агостини (Francesca Agostini)

Р. Дућо Кјарини (Duccio Chiarini)

 

21:00 ТУРИСТА (ШВЕ/ФР/НОР/ДАН 2014) 120′

Turist

Ул. Јоханес Кунке (Johannes Kuhnke), Лиса Ловен Конгсли (Lisa Loven Kongsli)

Р. Рубен Остлунд (Ruben Östlund)

 

Четвртак 19.5.2016.

18:30 КРАТКА КОЖИЦА (ИТ 2014) 86′

Short Skin – I dolori del giovane Edo

Ул. Матео Креатини (Matteo Creatini), Франческа Агостини (Francesca Agostini)

Р. Дућо Кјарини (Duccio Chiarini)

 

21:00 ТУРИСТА (ШВЕ/ФР/НОР/ДАН 2014) 120′

Turist

Ул. Јоханес Кунке (Johannes Kuhnke), Лиса Ловен Конгсли (Lisa Loven Kongsli)

Р. Рубен Остлунд (Ruben Östlund)

 

Петак 20.5.2016.

18:30 ТУРИСТА (ШВЕ/ФР/НОР/ДАН 2014) 120′

Turist

Ул. Јоханес Кунке (Johannes Kuhnke), Лиса Ловен Конгсли (Lisa Loven Kongsli)

Р. Рубен Остлунд (Ruben Östlund)

 

21:00 КРАТКА КОЖИЦА (ИТ 2014) 86′

Short Skin – I dolori del giovane Edo

Ул. Матео Креатини (Matteo Creatini), Франческа Агостини (Francesca Agostini)

Р. Дућо Кјарини (Duccio Chiarini)

 

Недеља 22.5.2016.

18:30 ТУРИСТА (ШВЕ/ФР/НОР/ДАН 2014) 120′

Turist

Ул. Јоханес Кунке (Johannes Kuhnke), Лиса Ловен Конгсли (Lisa Loven Kongsli)

Р. Рубен Остлунд (Ruben Östlund)

 

21:00 КРАТКА КОЖИЦА (ИТ 2014) 86′

Short Skin – I dolori del giovane Edo

Ул. Матео Креатини (Matteo Creatini), Франческа Агостини (Francesca Agostini)

Р. Дућо Кјарини (Duccio Chiarini)

 

Понедељак 23.5.2016.

20:30 - НАГРАДЕ „ГОЈА“ ЗА НАЈБОЉУ МУЗИКУ

ЗНАМ КО СИ (ШП/АРГ 2000) 100′

Sé quién eres

Ул. Мигел Анхел Сола Miguel Ángel Solá, Ана Фернандез (Ana Fernández)

Р. Патрициа Фереира (Patricia Ferreira)

Муз. Џое Нието (José Nieto)

 

22:30 - НАГРАДЕ „ГОЈА“ ЗА НАЈБОЉУ МУЗИКУ

ЗНАМ КО СИ (ШП/АРГ 2000) 100′

Sé quién eres

Ул. Мигел Анхел Сола Miguel Ángel Solá, Ана Фернандез (Ana Fernández)

Р. Патрициа Фереира (Patricia Ferreira)

Муз. Џое Нието (José Nieto)

 

Уторак 24.5.2016.

18:30 – НАГРАДЕ „ГОЈА“ ЗА НАЈБОЉУ МУЗИКУ

ЗНАМ КО СИ (ШП/АРГ 2000) 100′

Sé quién eres

Ул. Мигел Анхел Сола Miguel Ángel Solá, Ана Фернандез (Ana Fernández)

Р. Патрициа Фереира (Patricia Ferreira)

Муз. Џое Нието (José Nieto)

 

20:30НАГРАДЕ „ГОЈА“ ЗА НАЈБОЉУ МУЗИКУ

СРЕЋНА ЗВЕЗДА (ШП 1997) 98′

La buena estrella

Ул. Марибел Верду (Maribel Verdu), Антонио Ресинес (Antonio Resines)

Р. Рикардо Франко (Ricardo Franco)

Муз. Ева Ганседо (Eva Gancedo)

 

22:20НАГРАДЕ „ГОЈА“ ЗА НАЈБОЉУ МУЗИКУ

СРЕЋНА ЗВЕЗДА (ШП 1997) 98′

La buena estrella

Ул. Марибел Верду (Maribel Verdu), Антонио Ресинес (Antonio Resines)

Р. Рикардо Франко (Ricardo Franco)

Муз. Ева Ганседо (Eva Gancedo)

 

Среда 25.5.2016.

18:00 НАГРАДЕ „ГОЈА“ ЗА НАЈБОЉУ МУЗИКУ

СРЕЋНА ЗВЕЗДА (ШП 1997) 98′

La buena estrella

Ул. Марибел Верду (Maribel Verdu), Антонио Ресинес (Antonio Resines)

Р. Рикардо Франко (Ricardo Franco)

Муз. Ева Ганседо (Eva Gancedo)
 

21:00 У СЕНЦИ ЖЕНЕ (ФР/ШВ 2015) 73′

L’ombre des femmes

Ул. Клотилд Куро (Clotilde Courau), Станислас Мерхар (Stanislas Merhar)

р. Фили Гарел (Philippe Garrel)

 

Четвртак 26.5.2016.

18:30 ПРАВИЛА ПРЕЖИВЉАВАЊА (ВБ/ИР 2013) 106’

Starred Up

Ул. Џек О’Конел (Jack O’Connell), Бен Мендлсон (Ben Mendelsohn)

Р. Дејвид Мекензи (David Mackenzie)

 

 

21:00 У СЕНЦИ ЖЕНЕ (ФР/ШВ 2015) 73′

L’ombre des femmes

Ул. Клотилд Куро (Clotilde Courau), Станислас Мерхар (Stanislas Merhar)

р. Фили Гарел (Philippe Garrel)

 

Субота 28.5.2016.

18:30 ПРАВИЛА ПРЕЖИВЉАВАЊА (ВБ/ИР 2013) 106’

Starred Up

Ул. Џек О’Конел (Jack O’Connell), Бен Мендлсон (Ben Mendelsohn)

Р. Дејвид Мекензи (David Mackenzie)

 

21:00 У СЕНЦИ ЖЕНЕ (ФР/ШВ 2015) 73′

L’ombre des femmes

Ул. Клотилд Куро (Clotilde Courau), Станислас Мерхар (Stanislas Merhar)

р. Фили Гарел (Philippe Garrel)

 

Недеља 29.5.2016.

18:30 45 ГОДИНА (ВБ 2015) 95′

45 years

Ул. Шарлот Ремплинг (Charlotte Rampling), Том Кортенеј (Tom Courtenay)

Р. Ендрју Хејг (Andrew Haigh)

 

21:00 ФЕНИКС (НЕМ/ПОЉ 2014) 98′

Phoenix

Ул. Нина Хос (Nina Hoss), Роналд Зерфелд (Ronald Zerfeld)

Р. Кристијан Петцолд (Christian Petzold)

 

Уторак 31.5.2016.

18:30 45 ГОДИНА (ВБ 2015) 95′

45 years

Ул. Шарлот Ремплинг (Charlotte Rampling), Том Кортенеј (Tom Courtenay)

Р. Ендрју Хејг (Andrew Haigh)

 

21:00 ФЕНИКС (НЕМ/ПОЉ 2014) 98′

Phoenix

Ул. Нина Хос (Nina Hoss), Роналд Зерфелд (Ronald Zerfeld)

Р. Кристијан Петцолд (Christian Petzold)

 

Среда 1.6.2016.

18:30 45 ГОДИНА (ВБ 2015) 95′

45 years

Ул. Шарлот Ремплинг (Charlotte Rampling), Том Кортенеј (Tom Courtenay)

Р. Ендрју Хејг (Andrew Haigh)

 

21:00 ФЕНИКС (НЕМ/ПОЉ 2014) 98′

Phoenix

Ул. Нина Хос (Nina Hoss), Роналд Зерфелд (Ronald Zerfeld)

Р. Кристијан Петцолд  (Christian Petzold)

 

Четвртак 2.6.2016.

18:30 45 ГОДИНА (ВБ 2015) 95′

45 years

Ул. Шарлот Ремплинг (Charlotte Rampling), Том Кортенеј (Tom Courtenay)

Р. Ендрју Хејг (Andrew Haigh)

 

21:00 ФЕНИКС (НЕМ/ПОЉ 2014) 98′

Phoenix

Ул. Нина Хос (Nina Hoss), Роналд Зерфелд (Ronald Zerfeld)

Р. Кристијан Петцолд  (Christian Petzold)

 

Петак 3.6.2016.

18:30 ФЕНИКС (НЕМ/ПОЉ 2014) 98′

Phoenix

Ул. Нина Хос (Nina Hoss), Роналд Зерфелд (Ronald Zerfeld)

Р. Кристијан Петцолд  (Christian Petzold)

 

21:00 45 ГОДИНА (ВБ 2015) 95′

45 years

Ул. Шарлот Ремплинг (Charlotte Rampling), Том Кортенеј (Tom Courtenay)

Р. Ендрју Хејг (Andrew Haigh)

 

Субота 4.6.2016.

18:30 ФЕНИКС (НЕМ/ПОЉ 2014) 98′

Phoenix

Ул. Нина Хос (Nina Hoss), Роналд Зерфелд (Ronald Zerfeld)

Р. Кристијан Петцолд  (Christian Petzold)

 

21:00 45 ГОДИНА (ВБ 2015) 95′

45 years

Ул. Шарлот Ремплинг (Charlotte Rampling), Том Кортенеј (Tom Courtenay)

Р. Ендрју Хејг (Andrew Haigh)