• Start: 03/10/2019 18:00
  • End: 08/10/2019 23:30

ФИЛМСКА РЕВИЈА

Дани индонежанског филма

Mузеј кинотеке, Kосовска 11 / Од 2. до 8. октобра 2019.

У Сали Макавејев 2. октобра биће свечано отворени Дани индонежанског филма романтичном комедијом и драмом „Шта се десило са љубављу? 2“ (2016) у режији Ририја Ризе.

Пројекције се наредних дана настављају у Музеју кинотеке и од 3. до 8. октобра нуде избор најновије продукције из те нама мало познате кинематографије. Поред репризе филма „Шта се десило са љубављу? 2“, на програму су „Кобој факултет“ (2019), који потписују Пиди Баик и Тубагус Деди, „Бовен Дигоел“ (2017) ФХ Пурномоа, „Инстант херој“ (2016) Фаџара Бустомија…

Улаз на све пројекције је бесплатан.

 

Сала Макавејев, Узун Миркова 1
Среда, 2. 10. - Свечано отварање

20.00 ШТА СЕ ДЕСИЛО С ЉУБАВЉУ? (2. ДЕО) (ИНД/МА, 2016)
Ada Apa dengan Cinta? 2
Улоге: Николас Сапутра (Nicholas Saputra), Дијан Састровардојо (Dian Sastrowardoyo)
Режија: Рири Риза (Riri Riza)

Mузеј кинотеке, Kосовска 11
Четвртак, 3. 10.

18.00 КОБОЈ ФАКУЛТЕТ (ИНД, 2019)
Koboy Kampus
Улоге: Џејсон Ранти (Jason Ranti), Рики Харун (Ricky Harun)
Режија: Пиди Баик (Pidi Baiq), Тубагус Деди (Tubagus Deddy)

20.30 БОВЕН ДИГОЕЛ (ИНД, 2017)
Boven Digoel
Улоге: Џошуа Матулеси (Joshua Matulessy), Кристина Хаким (Christine Hakim)
Режија: ФХ Пурномо (FX Purnomo)

Петак, 4. 10.

18.00 ВИЂЕНО И НЕВИЂЕНО (ИНД/ХОЛ/АУС/КАТ, 2017)
Sekala Niskala
Улоге: Тали Тити Касих (Thaly Titi Kasih), Ида Багус Махијасена (Ida Bagus Mahijasena)
Режија: Камила Андини (Kamila Andini)

20.30 ЏАМИЈА И СИЛЕК (ИНД, 2017)
Surau dan Silek
Улоге: Ранду Арини (Randu Arini), Бари Ф. Челн (Barry F. Cheln)
Режија: Аријеф Малинмудо (Arief Malinmudo)

Субота, 5. 10.

18.00 ВИТЕЗ КРИС (ИНД, 2017)
Knight Kris
кратки анимирани филм
Режија: Антонијус (Antonius)

20.30 ШТА СЕ ДЕСИЛО СА ЉУБАВЉУ? (2. ДЕО) (ИНД/МАЛ/БРУ, 2016)
Ada Apa dengan Cinta? 2
Улоге: Николас Сапутра (Nicholas Saputra), Дијан Састровардојо (Dian Sastrowardoyo)
Режија: Рири Риза (Riri Riza)

Недеља, 6. 10.

18.00 ВИТЕЗ КРИС (ИНД, 2017)
Knight Kris
кратки анимирани филм
Режија: Антонијус (Antonius)

20.30 ИНСТАНТ ХЕРОЈ (ИНД, 2016)
Jagoan Instan
Улоге: Меријам Белина (Meriam Bellina), Кевин Џулио (Kevin Julio)
Режија: Фаџар Бустоми (Fajar Bustomi)

Понедељак, 7. 10.

18.00 ИКРО, ПУТ ДО ЗВЕЗДА (ИНД, 2019)
Iqro petulangan meraih bintang
Улоге: Ајша Нура Датау (Aisha Nurra Datau), Чок Симбара (Cok Simbara)
Режија: Игбал Алфаџри (Iqbal Alfajri)

20.30 БОВЕН ДИГОЕЛ (ИНД, 2017)
Boven Digoel
Улоге: Џошуа Матулеси (Joshua Matulessy), Кристина Хаким (Christine Hakim)
Режија: ФХ Пурномо (FX Purnomo)

Уторак, 8. 10.

18.00 КОБОЈ ФАКУЛТЕТ (ИНД, 2019)
Koboy Kampus
Улоге: Џејсон Ранти (Jason Ranti), Рики Харун (Ricky Harun)
Режија: Пиди Баик (Pidi Baiq), Тубагус Деди (Tubagus Deddy)

20.30 ЏАМИЈА И СИЛЕК (ИНД, 2017)
Surau dan Silek
Улоге: Ранду Арини (Randu Arini), Бари Ф. Челн (Barry F. Cheln)
Режија: Аријеф Малинмудо (Arief Malinmudo)